Biesiada - Pasieka Emaus

Pasieka Emaus
Przejdź do treści

Menu główne:

Biesiada

To już było!!
Będą następne spotkania, zapraszamy na rok 2020.


Biesiada 2019

Cześć,
Na zakończenie sezonu pszczelarskiego 2019, pasieka Emaus przygotowała dla swoich przyjaciół i gości specjalną fetę. Co roku w naszej rodzinnej pasiece Emaus, organizowana jest integracja młodego i starszego pokolenia. To doskonały czas dla rodziny, znajomych, koleżanek i kolegów. Ten kto był u nas wie jak to wygląda. Jeżeli otrzymałaś/łeś SMS z linkiem do tej strony, znaczy to, że czuj się zaproszona/zaproszony. Nie zapomnij zaprosić swoje dzieci, przyjaciół i dobrych znajomych, bo przecież "przyjaciel mojego przyjaciela jest moim przyjacielem".
Hasło naszego biesiadowania:

„Wszyscy jesteśmy forever young”

Zapraszamy do wspólnej zabawy. Prosimy uczestników o włączenie się w organizację i przebieg. Mile widziane spontaniczne, oddolne inicjatywy.
Zasady:
Przychodzisz na naszą imprezę z dobrym humorem, przynosisz to czym chcesz się podzielić a w kieszeni miej monety 2 i 5 złotowe. Na pewno się przydadzą.
Zapewniamy:
Dobrą pogodę, ognisko z kiełbaską, pieczonym ziemniaczkiem z masełkiem, różnego rodzaju napoje, nagłośnienie, konkursy, być może loterię o ile ktoś pomoże, wspólne pamiątkowe zdjęcie, gitara.

Specjalnym gościem naszej integracji będzie: ks. Kan. Andrzeja Wojciechowski z Radzimowa.

Tego dnia będzie istniała możliwość zakupu chleba monasterskiego z domu św. Elżbiety z Sokołowska.

*W tym roku po raz pierwszy, zbierać będziemy pieniążki na tzw. duży kociołek do ogniska tak żeby służył on na następne spotkania w pasiece Emaus.

Pamiętaj, rozpoczynamy dnia: 24 sierpień 2019 roku godz. 14.00

Do zobaczenia mówią organizatorzy: Iza i Kazik, Łukasz Bednarek, Agnieszka Budnik…


Już po naszym biesiadowaniu. Dziękujemy wszystkim osobom za pomoc i przybycie,
Do zobaczenia wiosną 2020 roku

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego